#1 2013-01-29 21:09:21

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Opis wyglądu Łąki

Łąka to niezwykłe miejsce, pełno na niej barwnych kwiatów i brzęczących owadów. Nie inaczej jest właśnie wiosną. Wszystkie trawy i krzewy zielenieją i pojawiają się nowe rośliny. Kwiaty zaczynają kwitnąć i roztaczają wokół przepiękną woń, która cieszy wszystkich dookoła. Dzięki nim łąka jest pełna kolorów takich jak: czerwień, żółć czy pomarańcz. Na drzewach pobliskiego lasu pojawiają się pierwsze zielone liście, które latem będą dawać schronienie przed upalnym słońcem.Jednak zmieniające  się otoczenie to nie wszystko. Z długiego snu budzą się również zwierzęta. Motyle zaczynają wesoło fruwać tuz nad głową, a inne mniejsze owady budują sobie schronienie gdzieś w zaroślach. Ptaki również wiją gniazda wśród drzew. Idealne miejsce by sie zrelaksować. Jesienia i zimą jest również piękna i zachwyca swoją wielkością.
http://s0.zmniejszacz.pl/asdasd_zmniejszacz-pl_774631.jpg


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 
[Mag Ognia] [Mag Ziemi] [Mag Wody] [Mag Wiatru] [Mag Lodu] [Wampir] [Wilkołak] [Syrena] [Zombie] [Człowiek] [Umarły]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
horrory hammera romet zetka pun rozrusznik jak zrobić ręczną konfiguracja telefonu www.korzeniewscyhistoria.pun.pl jakiej sorpcji ulega fosfor