#1 2013-02-01 16:57:53

Nanami

Wampir

Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Misaki Nakatomi

Imię: Misaki
Nazwisko: Nakatomi
Data urodzenia: Ugggh to było tak dawno temu kto by to pamiętał?
Pochodzenie: Japonia
Rodzina : Ahhh tak rodzina .. Szukam braciszka, siostry! ^^
Miasto: Hamamatsu
Rasa: Wampir
Klan: Nakatomi
Zainteresowania: Chłopcy! Chłopcy ! Chłopcy! Mimo,że.. Jestem trochę płaska to staram się ich kusić innymi swoimi walorami XD!
Czego słucham: Kanon Wakeshima :3

Opis postaci: Jestem raczej szalona, staram się być w centrum uwagi! Jestem głośna baardzo hałaśliwa i wszędzie mnie pełno xDD. Kocham różne piękne stare sukienki (stary styl). Często zmieniam ubrania, lubie pokazywać się w nowych rzeczach. Mimo,że jestem wampirem to jestem całkiem łagodna, kocham zwierzęta i przyrodę. Czasem zdarza mi się wybuchać i być panią świata no ale cóż taki mam charakter geehe Taka jestem, a co do mojej  przeszlości... Hmmm jest kolorowa! jak moja karta ^^ Mimo,że z rodzeństwem, które zostało ode mnie oddzielone się nie spotykam to ważne ,że mam dobre wspomnienia! Odkąd jesteśmy Nakatomi to jest dobrze.. Cieszę się,że nikt z rodziny nie krzywdzi ludzi!
Historia Postaci: Hmm... dużo lat przeżyłam, dużo ubawu miałam,ale jedyne co do końca zapamiętam to,że długo smutną minę miałam. Rodziny drogi się rozeszły i na złą stronę przeszły... jednak tak bywa nic z tym nie zrobię, wiem - próbowałam, poradzę sobie. Mam teraz przyjaciół i nową rodzinę chętna znajomości nowych jestem. Przyjacielu - Witaj w rodzinie ^^. Jednym słowem prę do przodu!

Wygląd postaci teraz: Tak wyglądam teraz: http://cdn.myanimelist.net/images/characters/5/81907.jpg

Ostatnio edytowany przez Nanami (2013-02-01 17:12:17)

Offline

 

#2 2013-02-01 17:18:29

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Re: Misaki Nakatomi

Akceptuje


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 
[Mag Ognia] [Mag Ziemi] [Mag Wody] [Mag Wiatru] [Mag Lodu] [Wampir] [Wilkołak] [Syrena] [Zombie] [Człowiek] [Umarły]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmath.pun.pl www.mbmlegnica.pun.pl www.mlodziaktywisci.pun.pl www.bloodninja.pun.pl www.everold.pun.pl