#1 2013-02-01 16:45:50

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Mieszańce

Nie mają nazwy klanu , nie mają nazwisk. Niektórzy się po prostu pozabijali na wzajem przez oderwanie głowy i spalenie, reszte dali do jedzenia wilkołakom - tak brzmi to strasznie i okrutnie,ale bywa. Niektórzy po prostu nie mogli żyć ze świadomością bycia krwiopijcą. Inne mieszańce tworzą rodziny. Mają zamiar stworzyć jakiś klan,ale póki co jeszcze nie. Póki co zwą się po prostu... Mieszańcami.


[można zgłaszać się na "przywódcę" kogoś kto poprowadzi klan]


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 
[Mag Ognia] [Mag Ziemi] [Mag Wody] [Mag Wiatru] [Mag Lodu] [Wampir] [Wilkołak] [Syrena] [Zombie] [Człowiek] [Umarły]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2ka.pun.pl www.lcrp.pun.pl www.a8w1s1.pun.pl www.narutoplay.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl