#46 2013-01-30 17:07:36

Satoshi

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 116
Punktów :   
Imie: Satoshi
Wiek: 16
Wzrost: 179cm

Re: Dom Satosh'iego

*usmiecha sie*
- Ciesze sie, że smakuje ci moje ciasto ! ^^
* delikatnie dotykając swoje kwiatki one tak jak by na nowo odżywają. Wszystkie po kolei - nawet ten który syrena zauważyła, że zrobil sie cały czarny . Usmiecha sie i nuci pod nosem* Ostatni? szkoda.. .u. głupio być ostatnim.


Karta Postaci:

Imię: Satoshi

Data urodzenia: 06.06.1996 Jego prawdziwa data urodzenia nie jest znana. Po stworzeniu swiata polaczyl sie z natura i zasnal na kilkaset kolejnych lat. PRzebudzil sie w 1996r i tak jakby zaczal zycie na nowo

Miasto: Beppu

Rasa: Mag

Natura : Ziemia

Zainteresowania: Lubie gotować, choć nie mam dla kogo. Często siadam na oknie i oglądam mieszkańców miasta w którym się wychowałem, zastanawiam się o czym myślą.Uwielbiam zajmować sie moim ogródkiem !

Czego słucham: Lubie klasyczną muzykę.

Opis postaci: W wieku 8 lat matka,ojciec i mój młodszy brat zostali zabici przez wampira..  Tylko tyle pamietam z mojej przeszlości.. Wtedy upadłem na podłoge i obudzilem sie w 1996 roku. Moje lata licze od tego dnia , choć mój wygląd nie zmienił sie ani troche. Posiadam nature ziemi odkryłem to, gdy zauważyłem, że kwiaty na moim balkonie to jedyna zielona rzecz w Beppu, nie umiem z niej w pełni korzystać ... Wiem tyle,że inne bestie muszą sie nieźle napracować by wyczuć ode mnie choć odrobine mej mocy, ponieważ jest ona ukryta głęboko pod ziemią. Ja sam też mam problemy z odgadnięciem kto jest kim, nie poznam Maga, chyba ze jego moc bedzie wręcz z niego wyciekać. Wampira poznam prawdopodobnie jedynie po oczach i zębach. Syrenę - no chyba po łuskach... Wilkołaki i zombie są już łatwe do rozpoznania. Jestem słaby, ale ciągle sie ucze..Jeszcze troche zajmie mi opanowanie całej mojej mocy.  Jestem niecierpliwy,nie śmiały,łatwo się denerwuje. Mój dom.. wygląda mniej wiecej tak :
http://www.wbp.poznan.pl/files/galeria/gal_straszny_dom/okno.jpg
Nie jest to kolorowe miejsce..w końcu to część Beppu ,czyż nie?Żyję skromnie, nic więcej mi nie potrzeba.

Wygląd postaci teraz : Mam 179cm wzrostu.Brązowe włosy,zielone oczy, delikatna i jasna skóra. mam na sobie białą koszulkę, czarne spodnie i trampki.
http://i47.tinypic.com/351si89.jpg

Offline

 

#47 2013-01-30 17:20:16

 Mariposa

Syrena

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 53
Punktów :   
Imie: Mariposa.
Wiek: 19,5l (rocznikowo 20l)
Wzrost: 175cm bez obcasów.

Re: Dom Satosh'iego

- Wodorosty są dobre. - powiedziała przy okazji tematu. Ona była wszystkożerna, mogłaby godzinami opowiadać jak dobre są owoce morza, jak dobre są soki z niektórych roślin. Niektórym mogłoby się zrobić nie dobrze ale co jej tam... są gusta i guściki.
- O nie. Tu się z Tobą nie zgodzę... zombie są na ostatnim miejscu. Toż to gorsze szkarady. A ludzie? Ludzie są inteligentni, tworzą nowoczesny świat. To takie fascynujące. - no tak, w końcu to dzięki ludziom zawdzieczamy komórki, telewizory, komputery. Nie dzięki wilkołakom czy innym stworzeniom! A więc.. byli mądrzy. I na pewno nie ostatni. Tylko głupiec mógłby nazwać człowieka ostatnim w hierarchii..
Obserwując kwiaty podniosła jedną brew do góry i zakasłała zdziwiona przystawiając dłoń do ust.
- Chyba jednak nie mamy do czynienia z człowiekiem. - stwierdziła, tym razem unosząc i drugą. Ha, jakie to było zjawiskowe! Czyżby dwóch magów i syrenka? Same najrzadsze rasy? Mhm, dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Ciekawie, ciekawie. Wszyscy byli silni. Wszyscy byli na najwyższym szczeblu w hierarchii. O tak.
- Czarodzieje i syrenka. Jak słodko..

Offline

 

#48 2013-01-30 17:27:22

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Re: Dom Satosh'iego

Czarodzieje? Nie mów tak na mnie *patrzy na roślinki chłopca zezłoszczony,że w tym samym mieście mag i to ziemi. Nienawidzi takich magów, słyszał o każdym rodzaju magów, zawsze myślał,że mag ziemi to kobieta krążyły plotki ,że to najmilszy mag z całej szóstki,ale żeby był to ktoś taki? Całą rasę może upokorzyć*


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 

#49 2013-01-30 17:36:32

Satoshi

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 116
Punktów :   
Imie: Satoshi
Wiek: 16
Wzrost: 179cm

Re: Dom Satosh'iego

Czarodzieje ? *powtórzył zdziwiony po Naokim i sie usmiechnał*
To tylko mała sztuczka !  Umiem wiecej .u.
*wstał z podlogi i podszedł do dziewczyny* zjadłaś?
*zachowuje sie jak człowiek,je,spi. Wszystko robi jak zwykły nic nie znaczący człowiek*


Karta Postaci:

Imię: Satoshi

Data urodzenia: 06.06.1996 Jego prawdziwa data urodzenia nie jest znana. Po stworzeniu swiata polaczyl sie z natura i zasnal na kilkaset kolejnych lat. PRzebudzil sie w 1996r i tak jakby zaczal zycie na nowo

Miasto: Beppu

Rasa: Mag

Natura : Ziemia

Zainteresowania: Lubie gotować, choć nie mam dla kogo. Często siadam na oknie i oglądam mieszkańców miasta w którym się wychowałem, zastanawiam się o czym myślą.Uwielbiam zajmować sie moim ogródkiem !

Czego słucham: Lubie klasyczną muzykę.

Opis postaci: W wieku 8 lat matka,ojciec i mój młodszy brat zostali zabici przez wampira..  Tylko tyle pamietam z mojej przeszlości.. Wtedy upadłem na podłoge i obudzilem sie w 1996 roku. Moje lata licze od tego dnia , choć mój wygląd nie zmienił sie ani troche. Posiadam nature ziemi odkryłem to, gdy zauważyłem, że kwiaty na moim balkonie to jedyna zielona rzecz w Beppu, nie umiem z niej w pełni korzystać ... Wiem tyle,że inne bestie muszą sie nieźle napracować by wyczuć ode mnie choć odrobine mej mocy, ponieważ jest ona ukryta głęboko pod ziemią. Ja sam też mam problemy z odgadnięciem kto jest kim, nie poznam Maga, chyba ze jego moc bedzie wręcz z niego wyciekać. Wampira poznam prawdopodobnie jedynie po oczach i zębach. Syrenę - no chyba po łuskach... Wilkołaki i zombie są już łatwe do rozpoznania. Jestem słaby, ale ciągle sie ucze..Jeszcze troche zajmie mi opanowanie całej mojej mocy.  Jestem niecierpliwy,nie śmiały,łatwo się denerwuje. Mój dom.. wygląda mniej wiecej tak :
http://www.wbp.poznan.pl/files/galeria/gal_straszny_dom/okno.jpg
Nie jest to kolorowe miejsce..w końcu to część Beppu ,czyż nie?Żyję skromnie, nic więcej mi nie potrzeba.

Wygląd postaci teraz : Mam 179cm wzrostu.Brązowe włosy,zielone oczy, delikatna i jasna skóra. mam na sobie białą koszulkę, czarne spodnie i trampki.
http://i47.tinypic.com/351si89.jpg

Offline

 

#50 2013-01-30 17:44:55

 Mariposa

Syrena

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 53
Punktów :   
Imie: Mariposa.
Wiek: 19,5l (rocznikowo 20l)
Wzrost: 175cm bez obcasów.

Re: Dom Satosh'iego

- Dlaczego mam tak nie mówić? Przecież nim jesteś. Zdradziłeś się. - męska wróżka, jak miło! Jednak.. nie odpowiadał jej żywioł tego maga. Ogień? Ona pochodziła z morskich głębin... miała większe do czynienie z wodą, a ciepło ją jedynie wysuszało, dlatego nie podchodziła już tak blisko Naokiego.
Również słyszała, że mag ziemi był pod postacią kobiety. Jak widać myliła się.. cóż. Pozory mylą. Ale tak jak pisano w starożytnych księgach - był on wesołym, kochanym wręcz czarodziejem. Zupełnie jak Satoshi.
Ukroiła kolejny kawałek ciasta i wsadziła go do buzi. Połknęła.
- Nie, wciąż jem. Delektuję się jego smakiem. Masz może jakąś folię i siateczkę? Chyba nie zjem wszystkiego, zabrałabym je do domu.. - poprosiła grzecznie chłopca.
- Ziemia, woda, ogień. Woda podlewa kwiaty, które rosną w ziemi, aby żyły, a ogień je podle spala. Woda potrafi ugasić ogień, ale musi jej być dość sporo. A ogień potrafi się szybko rozprzestrzeniać.. ziemia cierpi, spala się. Usycha. - powiedziała to bardzo cicho, wręcz szeptem, ale było to w momencie kiedy chłopcy nie rozmawiali więc mogli co nieco usłyszeć. Może nie wszystko, ale łatwo było wyłapać tego sens. Właściwie... czy to miało sens? Sama nie wie po co to powiedziała. Może aby sprawdzić co jest najsilniejsze? W każdym razie wychodziło na to, że każdy żywioł jest potężny.
- ..Ale ziemi jest dużo. Jak cała planeta. - dokończyła z uśmieszkiem, już nieco głośniej. Dziwna syrena, nieprawdaż?

Offline

 

#51 2013-01-30 17:54:47

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Re: Dom Satosh'iego

Ale ziemia jest sucha i ogień z łatwością może sobie z tym poradzić.. Poza tym.. Rybko *powiedział wyśmiewając dziewczynę*
Nie masz mocy, jesteś rybą. Nie masz mocy wody. Ja do wody mogę wchodzić ty w ogniu upieczesz się ,a ja kocham pieczoną rybę..Mmm.


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 

#52 2013-01-30 17:59:18

Satoshi

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 116
Punktów :   
Imie: Satoshi
Wiek: 16
Wzrost: 179cm

Re: Dom Satosh'iego

*otworzył szeroko oczy i patrzy na Naokiego* Zostaw rybkę w spokoju.  *bierze kawałek ciasta, podnosi jego maskę do góry i wkłada ciasto do jego ust. Zerka pod maskę* co tam masz? Czemu to nosisz? Oboje macie coś w sobie dziwnego...Ty nosisz maskę a ona opaskę na oko. Może ja też coś założę ? *uśmiecha sie* Moge założyć opaske na ramię albo.. albo na czoło !


Karta Postaci:

Imię: Satoshi

Data urodzenia: 06.06.1996 Jego prawdziwa data urodzenia nie jest znana. Po stworzeniu swiata polaczyl sie z natura i zasnal na kilkaset kolejnych lat. PRzebudzil sie w 1996r i tak jakby zaczal zycie na nowo

Miasto: Beppu

Rasa: Mag

Natura : Ziemia

Zainteresowania: Lubie gotować, choć nie mam dla kogo. Często siadam na oknie i oglądam mieszkańców miasta w którym się wychowałem, zastanawiam się o czym myślą.Uwielbiam zajmować sie moim ogródkiem !

Czego słucham: Lubie klasyczną muzykę.

Opis postaci: W wieku 8 lat matka,ojciec i mój młodszy brat zostali zabici przez wampira..  Tylko tyle pamietam z mojej przeszlości.. Wtedy upadłem na podłoge i obudzilem sie w 1996 roku. Moje lata licze od tego dnia , choć mój wygląd nie zmienił sie ani troche. Posiadam nature ziemi odkryłem to, gdy zauważyłem, że kwiaty na moim balkonie to jedyna zielona rzecz w Beppu, nie umiem z niej w pełni korzystać ... Wiem tyle,że inne bestie muszą sie nieźle napracować by wyczuć ode mnie choć odrobine mej mocy, ponieważ jest ona ukryta głęboko pod ziemią. Ja sam też mam problemy z odgadnięciem kto jest kim, nie poznam Maga, chyba ze jego moc bedzie wręcz z niego wyciekać. Wampira poznam prawdopodobnie jedynie po oczach i zębach. Syrenę - no chyba po łuskach... Wilkołaki i zombie są już łatwe do rozpoznania. Jestem słaby, ale ciągle sie ucze..Jeszcze troche zajmie mi opanowanie całej mojej mocy.  Jestem niecierpliwy,nie śmiały,łatwo się denerwuje. Mój dom.. wygląda mniej wiecej tak :
http://www.wbp.poznan.pl/files/galeria/gal_straszny_dom/okno.jpg
Nie jest to kolorowe miejsce..w końcu to część Beppu ,czyż nie?Żyję skromnie, nic więcej mi nie potrzeba.

Wygląd postaci teraz : Mam 179cm wzrostu.Brązowe włosy,zielone oczy, delikatna i jasna skóra. mam na sobie białą koszulkę, czarne spodnie i trampki.
http://i47.tinypic.com/351si89.jpg

Offline

 

#53 2013-01-30 18:04:24

 Mariposa

Syrena

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 53
Punktów :   
Imie: Mariposa.
Wiek: 19,5l (rocznikowo 20l)
Wzrost: 175cm bez obcasów.

Re: Dom Satosh'iego

- Jednak woda z łatwością może pokrzyżować plany ognia. - zasmiała się spoglądając na Naokiego. Oh? Czy on próbował ją wyśmiac? Co za żałośnie dziecinne zachowanie.
- Puknij się w łeb idioto, każdy by się upiekł w ogniu gdyby w niego wszedł. Wampir, wilkołak, mag ziemi. KAŻDY, wiec nie pierdol takich głupot i się nie wywyższaj, bo jedynie się pogrążasz. - spojrzała na niego jak na głupka. Niby mag a taki denerwujący. Magowie chyba powinni mieć więcej rozsądku.
- Poza tym co Cie nagle ugryzło? Powiedziałam coś przeciwko Tobie? Nie. Więc nie sraj żarem. - pod koniec swoich słów wręcz wybuchła śmiechem. Odsunęła się daleko od magów i spojrzała na godzinę. Zbliżał się ranek.
- Nie rób z siebie takiego siłacza. Takie zachowanie jest żenujące. Jesteś na najwyższym punkcie w hierarchii - choć patrząc na Twoją inteligencję i chamskość polemizowałabym... - schowała komórkę, którą już wcześniej wyjęła aby sprawdzić godzinę.
- I co? Zaraz spróbujesz mi pocisnąć? Nazwiesz mnie może dobrym składnikiem do sushi? Dawaj. Dawno już nie słyszałam tak śmiesznych... - urwała w środku zdania, odwracając do połowy głowę w ich stronę.
- ... nie ważne. Zastanów się bo to totalny brak kultury w ten sposób zwracać się do kobiety. Mógłbyś okazać nieco szacunku, skoro jesteś MAGIEM. Kto tu upokarza rasę? - zaśmiała się cichutko. Co jak co ale była pewna że sam mag nigdy nie obraziłby płci pięknej. Skandal!
Zwróciła się do Satoshiego.
- Ależ kochany... my to nosimy bo mamy powód. A Ty tego nie rób. Ładnie Ci bez takich ozdóbek. :3

Ostatnio edytowany przez Mariposa (2013-01-30 18:07:12)

Offline

 

#54 2013-01-30 18:17:28

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Re: Dom Satosh'iego

Mam duże doświadczenie, uwierz mi żyje dłuuugo. Myślę,że jedynie mag z naturą wody mógłby mi dać radę... Bo co.. Przyjdziesz i oblejesz mnie wiaderkiem wody? Phi.. Wodę zawsze mogę wyparować nie zależnie od tego ile jej jest.. Wystarczy dobra temperatura, a co do smażenia ryb, to ... Uwierz rybki są najlepsze Najlepiej smakują. Z mojego doświadczenia wiem.. Jak co smakuje. Do tego nie złość się tak piękna,bo powiedziałem tylko tyle,że łatwo usmażyć i lubię rybę,a ty już wykład na to. Uraziłem - przepraszam.
*gdy chłopak zdjął jego maskę delikatnie naglę powietrze się trochę zmieniło i stało się cięższe,ale Satoshi szybko puścił maskę,a biedny Naoki musiał przełknąć głupie ciasto* Obrzydliwe! Nie znoszę truskawek..


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 

#55 2013-01-30 18:22:05

Satoshi

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 116
Punktów :   
Imie: Satoshi
Wiek: 16
Wzrost: 179cm

Re: Dom Satosh'iego

ojoj. Dobra nie kłócicie sie..nie tu.  *patrzy na chłopaka* C-co to? spod twojej maski..t-tak strasznie *przestraszył sie troszke. zrobił krok do tyłu i z szeroko otwartymi oczami spogląda w stone chłopaka* n-nie ważne. J-jak mogą Ci nie smakować moje truskawki... Winogrona Ci smakowały! wiec nie mów, że nie lubisz owoców..


Karta Postaci:

Imię: Satoshi

Data urodzenia: 06.06.1996 Jego prawdziwa data urodzenia nie jest znana. Po stworzeniu swiata polaczyl sie z natura i zasnal na kilkaset kolejnych lat. PRzebudzil sie w 1996r i tak jakby zaczal zycie na nowo

Miasto: Beppu

Rasa: Mag

Natura : Ziemia

Zainteresowania: Lubie gotować, choć nie mam dla kogo. Często siadam na oknie i oglądam mieszkańców miasta w którym się wychowałem, zastanawiam się o czym myślą.Uwielbiam zajmować sie moim ogródkiem !

Czego słucham: Lubie klasyczną muzykę.

Opis postaci: W wieku 8 lat matka,ojciec i mój młodszy brat zostali zabici przez wampira..  Tylko tyle pamietam z mojej przeszlości.. Wtedy upadłem na podłoge i obudzilem sie w 1996 roku. Moje lata licze od tego dnia , choć mój wygląd nie zmienił sie ani troche. Posiadam nature ziemi odkryłem to, gdy zauważyłem, że kwiaty na moim balkonie to jedyna zielona rzecz w Beppu, nie umiem z niej w pełni korzystać ... Wiem tyle,że inne bestie muszą sie nieźle napracować by wyczuć ode mnie choć odrobine mej mocy, ponieważ jest ona ukryta głęboko pod ziemią. Ja sam też mam problemy z odgadnięciem kto jest kim, nie poznam Maga, chyba ze jego moc bedzie wręcz z niego wyciekać. Wampira poznam prawdopodobnie jedynie po oczach i zębach. Syrenę - no chyba po łuskach... Wilkołaki i zombie są już łatwe do rozpoznania. Jestem słaby, ale ciągle sie ucze..Jeszcze troche zajmie mi opanowanie całej mojej mocy.  Jestem niecierpliwy,nie śmiały,łatwo się denerwuje. Mój dom.. wygląda mniej wiecej tak :
http://www.wbp.poznan.pl/files/galeria/gal_straszny_dom/okno.jpg
Nie jest to kolorowe miejsce..w końcu to część Beppu ,czyż nie?Żyję skromnie, nic więcej mi nie potrzeba.

Wygląd postaci teraz : Mam 179cm wzrostu.Brązowe włosy,zielone oczy, delikatna i jasna skóra. mam na sobie białą koszulkę, czarne spodnie i trampki.
http://i47.tinypic.com/351si89.jpg

Offline

 

#56 2013-01-30 18:34:02

 Mariposa

Syrena

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 53
Punktów :   
Imie: Mariposa.
Wiek: 19,5l (rocznikowo 20l)
Wzrost: 175cm bez obcasów.

Re: Dom Satosh'iego

- Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jesteś bardzo doświadczony. Nie dziwię się. Nawet nie chcę zgadywać ile masz lat, zapewne przestałeś liczyć po dłuższym czasie jeśli w ogóle. Co do wody... ojj. Chyba tutaj coś Ci nie wyszło. Gdyby taka powiedzmy syrena zaciągnęła Cię na dno morza - nie dałbyś rady. Jako mag ognia nie możesz zbyt długo przebywać pod wodą bo zwyczajnie się udusisz. Jeedyne co wtedy mógłbyś zrobić to podgrzać temperaturę wody. Całego morza nie wyparujesz. A ja? Ja mogę spokojnie oddychać w głębinach wód. I tym Cię przeważam~ Nie jestem głupia. Znam wiele faktów. Z książek, z opowieści. Z resztą jakby tak logicznie pomyśleć to też się zgadza. Nie zaprzeczę - jakaś tam ilość wody Ci nic nie zrobi, ale żeby morze? Toż to nawet większy basen może Ci zaszkodzić, jeśli w porę się nie uratujesz. - zaczęła swój piękny wykład. Była momentami naprawdę wygadana.
- Każdy ma minusy i plusy. Być może magowie są nieśmiertelni... ale taka sytuacja jaką opisałam wyżej na pewno uszkodziłaby na jakiś czas Twoje zdrowie. Co do ryb... wiem, że są dobre. Sama czasem je łowię w morzu. Tak jak kalmary, ostrygi, krewetki... raz zjadłam czapeczkę meduzy. Wyjątkowo dobra.. skoro tak lubisz wodne stworzenia to spróbuj. Ale wiesz... syreny na pewno nie są smaczne. To pół ludzie. Zjadłbyś takie śliczne, złączone nóżki, pokryte dużą ilością łusek?    - zaśmiała się pod koniec.  Dla dzikusów to może i była dobra do kuchni. Według innych była też dobrym towarem do łóżka. Różnie to bywało, jednak zawsze udawało jej się zbłaźnić takiego idiotę. Jaka przykrość.
- Trochę uraziłeś. Nienawidzę gdy istoty kpią z syren.  Nawet nie wiedzą jak są silne. Właściwie to można powiedzieć, że mają moc hipnozy.. manipulacji. Ale używają ją tylko dla zabawy, hihi. - ostatnie słowa wypowiedziała jak zwykle ciszej, ale tutaj panowała tak spokojna atmosfera że w sumie łatwo było to usłyszeć.
Sięgnęła do torby po paczkę miętowych gum do żucia i wysunęła rękę ku Naokiemu.
- Może miętówkę? - nie mogła powstrzymać uśmiechu na buzi. Zaproponowała to tuż po reakcji Satoshiego. Spodziewała się, że nie chodzi o nieprzyjemny zapach z buzi a raczej o coś magicznego, ale dlaczego by nie zażartować?
- Spokojnie!  My się nie kłócimy... to była chwila słabości.

Offline

 

#57 2013-01-30 18:45:36

Naoki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 152
Punktów :   
Imie: Naoki
Wiek: A na ile wyglądam?
Wzrost: 190

Re: Dom Satosh'iego

Wiadomo, ale.. Chodzi o to,że tutaj przewagę mam ja. Nie ma tu morza i tyle.  *stanął na barierce tyłem do nich* Wybacz za ten mój krótki komentarz.
Idę się zdrzemnąć. Żegnam *zeskoczył i zniknął, z tematu*


Imię: Naoki
Data urodzenia: 01.01.111r.
Miasto: Beppu
Rasa: Mag
Magia,natura: Ogień
Porfel: 100000
Zainteresowania: Interesuje się wszystkim, wszędzie jestem, wszędzie byłem wszystko widziałem. Przeważnie wtrącam się w nie swoje sprawy, lubię wiedzieć wszystko.
Czego słucham: metal core.
Rzeczy,które mam przy sobie: Wszystko co mam przy sobie to porfel i scyzoryk który trzymam w lewym bucie.
Opis postaci: Co do zachowania, mimo,że jest raczej "MHHHROCZNY" i mieszka w Beppu nie zachowuję się jak typowi mieszkańce tego miasta. Jest raczej miły i stara się być zabawny.
Wygląd postaci teraz: Wygląd jak na avatarze, często się nie zmienia. Czarne włosy, ciemny strój. Wyglądem może i nie przyciąga do siebie masy ludzi.

http://25.media.tumblr.com/4cf25ab75b0aab5f4f7908cc648c68d6/tumblr_mhbc17YteW1rdhnzso1_500.jpg

Offline

 

#58 2013-01-30 18:57:09

 Mariposa

Syrena

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 53
Punktów :   
Imie: Mariposa.
Wiek: 19,5l (rocznikowo 20l)
Wzrost: 175cm bez obcasów.

Re: Dom Satosh'iego

- No akurat w tym miejscu nie. Ale na takiej plaży czy u mnie w domu.. - nie dokończyła. Dalsza wypowiedź była zbyt oczywista. Powędrowała wzrokiem za Naokim.
- Nie ma sprawy. Miłych snów. - pożegnała się, a po chwili pomachała i Satoshiemu.
Spojrzała na ciasto.
- Niech to szlak... - w końcu gospodarz nie dał jej siatki czy folii. Na szczęście poszperała po szafkach i znalazła coś, w co mogłaby wpakować ciasto. Staranie wszystko owinęła i wyszła z pomieszczenia, kierując się w stronę plaży. Woda. Tego jej było potrzeba.


[zt -> kierunek: prawdopodobnie plaża, jeśli coś ją nie spotka ]

Offline

 
[Mag Ognia] [Mag Ziemi] [Mag Wody] [Mag Wiatru] [Mag Lodu] [Wampir] [Wilkołak] [Syrena] [Zombie] [Człowiek] [Umarły]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykajakosc.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.narutongame.pun.pl www.kajaktrzcianka.pun.pl www.veni-vidi-vici.pun.pl